+90 212 486 20 94 info@normcelikyay.com

30 YILLIK DENEYİM

• Firmamız Norm Çelik Yay Sanayi, 30 yılı aşkın süredir yay sektöründe faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazede üretim yapan firmamızda CNC makinalarla ve hassas toleranslar değerlerinde çalışılmaktadır.

• Ürünlerimiz; 0,20mm ile 12mm arasında ISO 9001 kalite belgeli olarak kendi bünyemizdeki kalite kontrol ünitesinden geçerek ve test edilerek imalat yapılmaktadır.

• Ürünlerimiz, yay test cihazlarımızda test edilerek üretim sırasında kontrolü yapılmakta ve sevkıyattan önce kayda alınıp raporlanarak, özel üretim ve sevkıyat kodlaması ile gerçekleştirilmektedir.

• Üretim alanımızda; yaylık paslanmaz telden AISI 302-316 orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik tellerden (DIN17223 normuna uygun) yağda tamperlenerek sertleştirilmiş yaykıl çelikten ve fosfor, bronz, pirinç alaşımlı ve alaşımsız yaykıl tellerden ve bant malzemelerinden talebinize uygun her türlü baskı yayları, özel şekilli tel form yayları, tel bükme içeren yaylar, bant yayları sızdırmazlık keçe ve tekstil yayları üretimi yapılmaktadır.